Google Chrome:Hızlı ve Güvenli
4.36439/5
0 Total Votes
 apk QR CodeDownload Google Chrome:Hızlı ve Güvenli apk From Google Play

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli vCihaza göre de?i?ir APK
Current Version
Cihaza göre de?i?ir
Updated
Requirements
Size
Cihaza göre değişir
Downloads
5
Content Rating
Tüm yaşlar
Price
FREE
Get It On


Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 1Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 2Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 3Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 4Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 5Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 6Google Chrome:Hızlı ve Güvenli screenshot 7

Description: Google Chrome:Hızlı ve Güvenli APK

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.

Hızlı tarama ve daha az yazma. Siz yazarken anında görünen kişiselleştirilmiş arama sonuçlarından istediğinizi seçin ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızla erişin. Otomatik Doldurma özelliğiyle formları hızla doldurun.

Gizli Tarama. Gizli modu kullanarak arkanızda geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice tarama yapın. Tüm cihazlarınızda özel olarak gezinin.

Chrome'u Farklı Cihazlar Arasında Senkronize Etme. Chrome'da oturum açtığınızda, yer işaretleriniz, şifreleriniz ve ayarlarınız tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize edilir. Bilgilerinize telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan sorunsuzca erişebilirsiniz.

Sevdiğiniz tüm içerik, parmaklarınızın ucunda. Chrome, hızlı bir Google Arama deneyimine ek olarak, sevdiğiniz tüm içeriğin her an parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla doğrudan en sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medyaya ulaşabilirsiniz. Chrome ayrıca her web sayfasında “Dokun ve Ara” özelliğini sunar. Herhangi bir sözcük veya sözcük grubuna dokunarak bulunduğunuz sayfayı terk etmeden Google araması yapabilirsiniz.

Google Güvenli Tarama ile telefonunuzu koruyun. Google Güvenli Tarama özelliği Chrome'da yerleşik olarak bulunur. Bu özellik, tehlikeli sitelere girmeyi ya da tehlikeli dosyalar indirmeyi denediğinizde uyarılar göstererek telefonunuzun güvenliğini sağlar.

Daha yüksek indirme hızı ve web sayfalarını ve videoları çevrimdışı görüntüleme olanağı. Chrome'un yalnızca indirme işlemine özel düğmesi sayesinde videoları, resimleri ve web sayfalarının tamamını tek bir dokunuşla indirebilirsiniz. Ayrıca Chrome içinden erişebileceğiniz İndirilenler düğmesini kullanarak, çevrimdışı olduğunuzda bile daha önce indirdiğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz.

Google Sesli Arama. Chrome size konuşabileceğiniz gerçek bir web tarayıcısı sunar. Hareket halindeyken yalnızca sesinizi kullanarak, ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Her yerde ve her zaman sesinizi kullanarak daha hızlı tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz.

Google Çeviri eklentisi: Web sayfalarının tamamını hızla çevirme. Chrome, tek bir dokunuşla web'in tamamını kendi dilinize çevirebilmeniz için yerleşik Google Çeviri özelliği sunar.

Mobil Veri Tasarrufu.Chrome’un Veri Tasarrufu özelliğini etkinleştirerek web'de daha az veri kullanarak tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Chrome kaliteden ödün vermeden metin, resim, video ve web sitelerini sıkıştırdığı için %60'a varan veri tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akıllı, kişiye özel öneriler.Chrome, ilgi alanlarınıza yönelik olarak tasarlanmış bir deneyim sağlar. Yeni sekme sayfasında, Chrome'un önceki tarama geçmişinize dayanarak seçtiği makaleler bulabilirsiniz.
YouTube apk
Get the official YouTube app for Android phones and tablets. See what the world
YouTube apk
Get the official YouTube app for Android phones and tablets. See what the world
Google Play services apk
Google Play services is used to update Google apps and apps from Google
Google Photos apk
Google Photos is the home for all your photos and videos, automatically
Google Chrome: Fast & Secure apk
Google Chrome is a fast, easy to use, and secure web browser. Designed for
Google apk
The Google app keeps you in the know about things that matter to you. Find quick


We Are Social
Firefox Browser: fast, private & safe web browser apk
Firefox Browser for Android is automatically private and incredibly fast.
Chrome Beta apk
Welcome to Chrome Beta for Android!• Preview the latest features: Try
Opera Mini - fast web browser apk
Premier League is back! 🎉 The unique AI-powered football newsfeed channel
Samsung Internet Browser apk
New Features for you * Video AssistantVideo Assistant is back
Opera browser with free VPN apk
Opera browser is a fast, safe web browser for your Android device, featuring
You may like
تحميل سايفون الجديد apk
تحميل سايفون الجديد للتصفح والأمان با اخر
Shura System apk
All what your team needs to work, collaborate, and communicate in many different
ARIZALIM apk
Bu uygulama sayesinde bozuk sandığınız elektronik cihazlarınıza az bir
رقم انجليزي مجاني للواتس اب apk
هل تريد الحصول على رقم انجليزي وتفعيله على
Octopus Video apk
Talk with your friends, connect each other easily...Just enter the same
All Human Search apk
All Human Search is the world's most exclusive mobile access search
Sarı Taksi (Bas Konuş) apk
Ticari taksiler için bas konuş ve otomatik sıra takibi
Kişiye Özel Sms apk
Kişiye Özel SMS uygulaması ile kişilerinize kendi ismi ile toplu ama özel